Jeden z předních evropských výrobců nerezového nádobí pro domácnost a pro profesionální použití. Firma byla založena v roce 1921. Jednou z hlavních priorit firmy, kromě splnění náročných požadavků zákazníků, je sledování kvality výrobků od počátečního procesu výroby až do její finalizace. Firma je držitelem certifikátu ISO 9002. Výrobky jsou exportovány do 50 zemí světa.


Kompletní nabídka výrobků firmy PUJADAS na webových stránkách  www.pujadas.es

PUJADAS
Profesionální nerezové nádobí Hliníkové pánve s antiadhezivním povlakem Profesionální nerezové příslušenství Cukrářské potřeby Plastové koše do myčky a přepravky Sada nádobí Hobby Chef


     Španělský výrobce zboží pro domácnost a gastronomii. Dominantou výrobce je zboží určené jak pro účely stolování, tak pro tepelnou úpravu a případnou jeho úschovu.
     Firma byla založena v 60-tých letech a v průběhů několika let došlo k jejímu dynamickému rozvoji do té podoby, že v současné době je leadrem jak na španělském, tak i na některých zahraničních trzích.
     Kromě vysoké kvality výrobků a designu,výrobce se orientuje na módní barvy a užitnost. Firma je držitelem několika patentů jak na design, tak i na celkový výrobek.

VALIRA
Kávovary Na stůl Vakuové termosky Teflonové nádobí Vakuové misky Zapalovače Potřeby pro gastronomii


     Již 23 let působí tento výrobce jak na evropském, tak i na zahraničním trhu v oboru výrobků z plastu pro domácnost a gastronomii.

     Jeho předností je vysoká kvalita výrobků, užitnost a moderní design. Je držitelem certifikátu ISO 9002 a nositelem ocenění "Evropská kvalita".

ARAVEN
Hobby Pro domov i kancelář Plastové gastro nádoby Krabice pro skladování potravin Servírovací podnosy Happy Box pro děti